Biłgoraj: Szukają wolontariuszy na Finał WOŚP, zgłoś się!

  • 28.10.2019, 07:03
  • ak
Biłgoraj: Szukają wolontariuszy na Finał WOŚP, zgłoś się!
JUż wiadomo, że kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia 2020 roku. Przygotowania do jego organizacji w Biłgoraju ruszyły. Można wpisywać się na listę wolontariuszy.

Biłgorajski Sztab Woś, podobnie jak w poprzednich latach, będzie działał w Biłgorajskim Centrum Kultury. Tam mogą zgłaszać się wolontariusze chętni do działalnia podczas finału.

Tym razem orkiestra Jurka Owsiaka zagra po raz 28., a pieniądze będą zbierane na sprzęt, który pomoże zapewnić najwyższe standardy diagnostyczne i lecznicze w dziecięcej medycynie zabiegowej, szczególnie w chirurgii ogólnej, kardiochirurgii czy neurochirurgii. 

Osoby zainteresowane działąniem z WOŚP powinny w Biłgoraju zgłaszać się do Lidii Grabowskiej z BCK (sala 302, II piętro, 84 686 04 15 wew.228). Aby się zarejestrować, należy przygotować swoje dane osobowe: numer PESEL, adres e- mail, aktualne zdjęcie.  Sztab czeka na zgłoszenia do  30 listopada.  

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe