Komarów-Osada: Huczne pożegnanie emerytki

  • 27.10.2019, 12:42
  • ak
Komarów-Osada: Huczne pożegnanie emerytki Fot. UG Komarów-Osada
Jadwiga Białowolska przepracowała 18 lat jako księgowa Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Komarowie-Osadzie. Gdy odchodziła na emeryturę, zorganizowano dla niech huczne pożegnanie.

Uroczystość odbyła się we wtorek, 22 października. Wieloletnią księgową żegnało uroczyście bardzo wiele osób, m.in. wójt Wiesława Sieńkowska i kierowniczka GOPS Marzanna Mikuła. Obie dziękowały Jadwidze Białowolskiej za jej zaangażowanie w wypełnianiu codziennych obowiązków, rozważne i odpowiedzialne dysponowanie pieniędzmi, ale też za życzliwość i otwartość na drugiego człowieka. Do życzeń zdrowia i pomyślności na "nowej drodze życia" dołączyli się wszyscy współpracownicy pani Jadwigi.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
corleone
corleone 31.10.2019, 13:00
o godz 22 spi sie juz
On
On 31.10.2019, 15:55
Młoda godzina
don vasyl
don vasyl 29.10.2019, 13:28
duzo osób komentuje
Bezimienny
Bezimienny 29.10.2019, 22:00
A czemu ma nikt nie komentować ?
Wolny kraj a że tak jest marnowana kasa podatników to można o trzeba o tym mówić
Xd
Xd 04.01.2020, 16:14
A widziałeś tam jakąś imprezę, tylko podziękowanie więc podziękowanie się raczej należy.
Ten ktosś
Ten ktosś 02.01.2020, 21:07
Ciekawe ile ty płacisz podatki do gminy może więcej bierzesz niż dajesz.
Mieszkaniec gminy
Mieszkaniec gminy 27.10.2019, 21:14
Bal na koszt podatnika a długi rosną trzeba stawki za śmieci jeszcze podnieść. Zachowanie niektórych pracowników to porażka
Ten co wie
Ten co wie 04.01.2020, 16:16
Jak byś co kolejek wiedział to byś tak nie pisał,gmina na śmieciach nie zarabia sprawdź i nie wypisuj głupot.
prawdziwy Mieszkaniec gminy
prawdziwy Mieszkaniec gminy 28.10.2019, 10:50
Łatwo krytykować i oczerniać nie znając faktów. Jeżeli masz dowody, że to na koszt podatnika to to zgłoś, a nie to zamilcz. Widać typowy wszystkowiedzący obywatel nieznający faktów.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 28.10.2019, 11:25
Każda tego typu impreza i inne są pokrywane z podatków przecież gmina nie ma pieniędzy to są pieniądze podatników za które utrzymują się itp
prawdziwy Mieszkaniec gminy
prawdziwy Mieszkaniec gminy 28.10.2019, 11:51
Tylko, że to emeryci opłacają wyżywienie, a gmina udostępnia jedynie salę by wszyscy mogli się spotkać. Ale Wy wszyscy wiecie lepiej i tylko oczerniacie.
On z gminy
On z gminy 28.10.2019, 13:27
A skąd wiesz że pokrywają? Jesteś pracownikiem gminy lub instytucji podległej gminie ?
Ktoś
Ktoś 27.10.2019, 21:33
Mieszkaniec możemy się jakoś skontaktować ?Tylko jak?
Mieszkaniec gminy
Mieszkaniec gminy 27.10.2019, 21:42
A w jakiej sprawie ?
Ktoś
Ktoś 27.10.2019, 21:55
Krytykujesz władze gminy,masz problemy czy miałeś?
Ktoś
Ktoś 27.10.2019, 22:06
Ja mam problemy i jestem osobą uznaną za przeciwnika gminy.
Mieszkaniec gminy
Mieszkaniec gminy 28.10.2019, 00:33
Ogólnie to z gmina jest problem. A krytykuje bo marnują pieniądze podatników na różne bale imprezy itp. pieniądze dla nauczycieli nagrody a oni zaraz pójdą strajkować bo im bardzo zle. Rodzinami w gminie pracują.
Zamiast inwestować przykład to dojście do sklepów jak te schody wyglądają, brak miejsca parkingowego dla osób niepełnosprawnych przy urzędzie oraz stopień który jest przed wejście do urzędu.
Niektórzy pracownicy nie mają kompetencji chciałem jedną sprawę załatwić i nie mogłem , nie było tej pani a koleżanka jej nie wiedziała o co chodzi
Ktoś
Ktoś 28.10.2019, 10:37
I z tego powodu nie możesz spać ?Często jest tak,że Ci co głośno krytykują pierwsi popierają tę władzę!
Mieszkaniec gminy
Mieszkaniec gminy 28.10.2019, 11:23
Nie popieram tej władzy i nie będę popierał czas na zmiany. Jak miałem problem gmina nie pomogła choć zwracałem się o pomoc.
Jurek
Jurek 04.01.2020, 12:05
To idź wyliż..c du.e Witkow
DJ
DJ 27.10.2019, 20:33
No to jest bardzo miłe i piękne pożegnanie za wile lat współpracy i długotrwałą pracę ale nie każdy może liczyć na taki pożegnanie , ja przepracowałam 40 la t i nikt mi nie powiedział dziękuję , jest mi naprawdę bardzo przykro.
Mieszkaniec gminy
Mieszkaniec gminy 27.10.2019, 21:43
Na zdjęciu widać obecnych i byłych pracowników gminy (niestety nie wszyscy zostali zaproszeni)

Pozostałe