Gm. Turobin: Stanisława Przekaza z Tarnawy Dużej skończyła 100 lat

  • 27.10.2019, 09:12
  • ak
Gm. Turobin: Stanisława Przekaza z Tarnawy Dużej skończyła 100 lat Fot. UG Turobin
Takie urodziny zdarzają się niezmiernie rzadko. Nic więc dziwnego, że zawsze są wyjątkowym wydarzeniem. Niedawno 100. urodziny świętowała pani Stanisława Przekaza z Tarnawy Dużej w gminie Turobin.

Z życzeniami do dostojnej jubilatki przybyli m.in. wójt Andrzej Kozina, przewodnicząca Rady Gminy Zofia Łukasik, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Małgorzata Cieśla oraz Jan Rój z placówki Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Biłgoraju. Nie zabrakło również najbliższych stulatki. Goście zostali poczęstowani  tortem urodzinowym i lampką wina.

Stanisława Przekaza mimo sędziwego wieku cieszy się dobrym zdrowiem. Jest osobą pogodną, otwartą i radosną.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe