Biłgoraj: W sobotę otwarcie parku rolkarza

  • 25.10.2019, 14:42
  • ak
Biłgoraj: W sobotę otwarcie parku rolkarza Fot. OSiR Biłgoraj
Od jutra (sobota, 26 października) już oficjalnie będzie można korzystać z parku rolkarza, który jako zwycięski projekt budżetu obywatelskiego Biłgoraja powstał przy ul. Targowej.

Uroczyste otwarcie obiektu zaplanowano na godz. 13. Po krótkiej części oficjalnej mają się rozpocząć warsztaty z instruktorami Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich ze szkółki Funrolki&fit należącymi do grupy I love rolki. Mogą w nich wziąć udział zarówno dzieci, jak i dorośli. Należy tylko zabrać ze sobą sprzęt, a także kaski i ochraniacze.

Biłgorajski park rolkarza to obiekt o powierzchni 700 metrów kwadratowych. Na placu znajdują się przeszkody i urządzeniami do zjazdów. Jest również mini boisko do hokeja na rolkach. Z parku korzystać mogą także amatorzy rowerów i hulajnóg.

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe