Hrubieszów: Budowa basenu ruszy lada dzień

  • 25.10.2019, 12:06
  • ak
Hrubieszów: Budowa basenu ruszy lada dzień Fot. UM Hrubieszów
Umowa została podpisana i w ciągu najbliższych dni wykonawca wejdzie na plac budowy. Niedługo potem rozpoczną się prace. Basen w Hrubieszowie ma być gotowy w 2022 roku.

Przypomnijmy, że pierwsza w mieście Kryta Pływalnia powstanie przy Szkole Podstawowej nr 2. Zbuduje ją firma KARPAT-BUD Sp. z.o.o., która wygrała przetarg na wykonanie wartej ok. 24 mln inwestycji.

Samorząd otrzyma na ten cel wsparcie z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Dotacja sięgnie 7 mln zł i ma być przekazywana gminie w transzach.

W czwartek, 24 października burmistrz Marta Majewska podpisała oficjalną umowę z wykonawcą, który na budowę basenu przy SP nr 2 ma czas do marca 2022 roku.

 

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Z Krasickiego
Z Krasickiego 26.12.2019, 23:50
W Hrubieszowie nadal pełno starych dziadków z przeszłością PZPR-owską, im nawet basen nie pomoże. Oni krytykują wszystko co prawicowe, co służy ludziom...
Hrubek
Hrubek 13.11.2019, 14:36
Trxeszczaninowi coś trzasło pod czaszką .Brak mózgu to poważna rzecz!
Trzeszczanin
Trzeszczanin 28.10.2019, 09:20
Premier Sasin pomoże z tym basenem. Więc nareszcie dzieciaki będą mogli nauczyć się pływać. Brawo Pani Majewska. No i jednak szacuneczek dla J. Sasina bardzo decenia starania Pani Burmistrz i Starosty Symczuk na rzecz rozwoju. Zgoda buduje. A tym którzy ciągle krytykują zalecam kubeł zimnej wody. Jak stare dziadki z PiS nie będą przeszkadzali Hrubieszów może wreszcie będzie się rozwijał.
Pan_wladeczek
Pan_wladeczek 26.10.2019, 21:46
Podobno ta firma zostala wyrzucona z budowy basenow w rzeszowie......a teraz ....bravo .....i powodzenia

Pozostałe