Wyszedł z domu i nie wracał. Szukali go długo i znaleźli

  • 25.10.2019, 09:45
  • ak
Wyszedł z domu i nie wracał. Szukali go długo i znaleźli Fot. policja.pl
Mnóstwo ludzi zaangażowało się w poszukiwania 66-letniego mężczyzny, który zaginął w gminie Trzeszczany. Na szczęście udało się go znaleźć.

66-latek mieszka na stałe w Lublinie. Przed kilkoma dniami odwiedził swojego brata w gminie Trzeszczany. 

– W nocy wyszedł z domu skąpo ubrany, nie zabierając ze sobą butów i rzeczy osobistych. Oddalił się w nieznanym kierunku nie nawiązując kontaktu z rodziną. Rodzina zgłosiła ten fakt na policję – relacjonuje Edyta Krytkowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Natychmiast rozpoczęły się poszukiwania mężczyzny. Sprawdzano okoliczne pola, lasy, pustostany. Policjanci użyli też psa tropiącego, a strażnicy graniczni drona. W poszukiwania włączyli się również strażacy zawodowi i ochotnicy z Trzeszczan i Mołodiatycz. Dzisiaj 66-latek odnalazł się cały i zdrowy.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe