Zamość: Dziady na deskach ZDK. Rozdajemy wejściówki

  • 27.10.2019, 06:15
  • ak
Zamość: Dziady na deskach ZDK. Rozdajemy wejściówki Fot. wierszalin.pl
"Dziady – Noc Druga" - to spektakl, z którym w listopadzie przyjedzie do Zamościa Teatr Wierszalin. Przedstawienie Będzie można obejrzeć w Zamojskim Domu Kultury. Nasi czytelnicy mają szanse zdobycia darmowych biletów.

Teatr Wierszalin zorganizował "Objazd mickiewiczowski – wzorem Reduty", z którym wędruje po Polsce. Na artystycznej trasie znalazł się również Zamość, do którego w środę, 13 listopada aktorzy z Supraśla przyjadą ze spektaklem "Dziady – Noc Druga". Przedstawienie w reżyserii Piotra Tomaszuka powstało na podstawie trzeciej części dramatu Adama Mickiewicza.

Widzowie mogą liczyć na prawdziwie magiczny i metafizyczny seans z poezją i metaforą, który był już wielokrotnie oklaskiwany przez widzów, ale też bardzo dobrze oceniany przez teatralnych krytyków, którzy docenili kunszt budowania opowieści, ale też kreacje aktorskie artystów Wierszalina.

Dziady na deskach ZDK zostaną wystawione o godz. 18. Bilety w cenie 20 złotych są do kupienia w kasie domu kultury, ale też przez internet. Nasi czytelnicy mogą liczyć na trzy darmowe wejściówki. Jak je zdobyć? O tym wkrótce na naszym facebookowym profilu.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe