Biłgoraj: Stefan Szmidt nie będzie dyrektorem BCK

  • 22.10.2019, 06:30
  • lew
Biłgoraj: Stefan Szmidt nie będzie dyrektorem BCK
Tylko do końca roku Stefan Szmidt będzie pełnił obowiązki dyrektora Biłgorajskiego Centrum Kultury w Biłgoraju. Po 16 latach dyrektorowania ma go zastąpić Stanisław Kowalczyk.

77-letni Stefan Szmidt, popularny aktor, znany m.in. z serialu "Dom", który wraz z żoną Alicją Jachiewicz założył Fundację "Kresy 2000", prowadzącą w Nadrzeczu k. Biłgoraja Dom Służebny Polskiej Sztuce Słowa, Muzyki i Obrazu, szefuje Biłgorajskim Centrum Kultury od 2003 r. Miał wiele sukcesów. Organizowane przez niego spektakle gromadziły tłumy widzów. W związku z upływem kolejnej dyrektorskiej kadencji, burmistrz Biłgoraja rozpoczął poszukiwania jego następcy.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe