Zamość: Czy pojednanie jest możliwe? Zaproszenie na wykład

  • 21.10.2019, 15:35
  • red.
Zamość: Czy pojednanie jest możliwe? Zaproszenie na wykład
Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Zamościu, Stowarzyszenie Upamiętniania Polaków Pomordowanych na Wołyniu i Książnica Zamojska zapraszają na otwarte spotkanie z prof. Włodzimierzem Osadczym na wykład pod tytułem: „Czy pojednanie Polsko-Ukraińskie jest możliwe bez prawdy o ludobójstwie dokonanym na Polakach?”.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 26 października o godz. 11.30 w auli budynku nr 54 Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Zamościu, ul. Koszary 8. W trakcie spotkania zaprezentowana zostanie również wystawa poświęcona błogosławionemu bp Grzegorzowi Chomyszynowi.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hałajdakiwśkyj
Hałajdakiwśkyj 21.10.2019, 18:36
Osadczy i pojednanie? Chyba z DNR.

Pozostałe