Krasnobród: Są pieniędze, będzie impreza

  • 21.10.2019, 08:00
  • ak
Krasnobród: Są pieniędze, będzie impreza Fot. pixabay.com
Krasnobrodzki Dom Kultury uzyskał dotację na organizację planowanego na maj Pikniku Rybackiego.

Pieniądze zostałyprzyznane, a umowę na ich przekazanie Mariola Czapla, dyrektor KDK podpisała w zeszłym tygodniu. Dom Kultury ma na przygotowanie imprezy nieco ponad 20 tys. zł.

Piknik odbędzie się przy basenach nad zalewem w Krasnobrodzie. Będzie to wydarzenie o charakterze otwartym, z wolnym wstępem. Zaplanowano m.in. zorganizowanie konkursu kulinarnego, zawodów wędkarskich, organizacja stoisk regionalnych. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych.

Wniosek o finansowe wsparcie Krasnobrodzki Dom Kultury złożył przy współpracy z Gminą Krasnobród do Zarządu Stowarzyszenia Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Roztocze”, realizującego Lokalną Strategię Rozwoju finansowaną ze środków Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” 2014 – 2020.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe