Tomaszów Lubelski: Komórkomania w Bartoszu. Ty też możesz uratować życie

  • 18.10.2019, 15:06
  • ak
Tomaszów Lubelski: Komórkomania w Bartoszu. Ty też możesz uratować życie
Wystarczy poświęcić niewiele więcej niż 5 minut swojego czasu, by móc uratować życie komuś, kto jest w potrzebie. W środę 23 października w Zespole Szkół nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się rejestracja dawców komórek macierzystych.

Komórkomania to akcja, w której może wziąć udział każdy dorosły człowiek. Z pewnością włączy się w nią młodzież i nauczyciele Bartosza, ale mile widziani są też inni mieszkańcy miasta. Wystarczy przyjść do szkoły na ul. Wyspiańskiego 8 w godz. 8-15. Koordynatorką akcji fundacji DKMS jest Dorota Stawarska. 

Więcej o Komórkomanii w załączniku poniżej.

ak

Załączone pliki do pobrania (1)

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe