Zamość: PUP rozdaje pieniądze. Weź je i załóż firmę

  • 17.10.2019, 15:15
  • ak
Zamość: PUP rozdaje pieniądze. Weź je i załóż firmę Fot. pixabay.com
"U siebie" to program, w ramach którego Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu ma do rozdysponowania pieniądze dla osób bezrobotnych, które wróciły z zagranicy i chciałyby w ojczyźnie rozpocząć działalność gospodarczą.

Wnioski są przyjmowane od minionego do najbliższego poniedziałku (21 października). Do rozdysponowania jest spora pula, bo aż 168 tys. zł. Te pieniądze zostaną podzielone między jedenaście osób. To szansa na otrzymanie dotacji w wysokości od 15 do 18 tys. zł.

Dokumenty należy pobrać w zamojskim PUP lub na jego stronie internetowej, wypełnić i dostarczyć do sekretariatu urzędu (po. nr 28). Szczegółowe informacje można uzyskać w pokoju nr 19, pod telefonem 84 638 33 60 oraz na stronie internetowej www.zamosc.praca.gov.pl.

Prawo ubiegania się o wsparcie mają osoby zarejestrowane w zamojskim PUP jako bezrobotne. Rozstrzygnięcie zaplanowano na początek listopada.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe