Gm. Krasnobród: Zbudujmy razem boisko do siatkówki

  • 19.10.2019, 07:00
  • ak
Gm. Krasnobród: Zbudujmy razem boisko do siatkówki Fot. pixabay.com
To inicjatywa Stowarzyszenia "Uroczy zakątek" działającego na rzecz rozwoju miejscowości Majdan Mały i Okolic. Jego członkowie chcą, by w centrum wsi powstało boisko i zachęcają mieszkańców do współpracy.

Stowarzyszenie realizuje projekt  "Stworzenie miejsca spotkań integracji społecznej - boisko do siatkówki". Pomoc jest potrzebna w uporządkowaniu placu obok przystanku. Wszyscy, którzy chcieliby się w te działania zaangażować, mogą dzisiaj (19 października) o godz. 16.

Pomysł "Uroczego zakątka" ma na celu stworzenie miejsca integracji międzypokoleniowej, ale również pobudzenie ludzi do wspólnego działania i uczestnictwa w życiu społeczności lokalnej.

Gdy plac zostanie już uprzątnięty, będzie zasypany piaskiem. Boisko ma nie być wielkie. Jego planowane wymiary to 8 x 6 metrów.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe