Zamość: Wyjątkowy spektakl na Rynku Wielkim. Zagrają w nim... szachy

  • 17.10.2019, 08:20
  • red.
Zamość: Wyjątkowy spektakl na Rynku Wielkim. Zagrają w nim... szachy
To ma być niecodziennie widowisko obrazujące walkę dobra ze złem. Na spektakl "Niebiańskie szachy" zaprasza w niedzielę (20 października) Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu.

Przedstawienie ma się rozpocząć w samo południe. Wstęp na nie będzie wolny. Spektakl zostanie wystawiony w ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej. Opowieść o walce dobra ze złem przedstawią aktorzy - żywe szachy.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
^_^
^_^ 19.10.2019, 23:20
kto by nie wygral będzie problem, jak wygrają anioły znaczy ze było ustawione kto wygra, jak wygrają diabły to zle, bo zlo nie powinno wygrac :D

Pozostałe