Zamość: Czyje to bagaże? Leżały w wieżowcu na ul. Wyszyńskiego

  • 16.10.2019, 08:07
  • ak
Zamość: Czyje to bagaże? Leżały w wieżowcu na ul. Wyszyńskiego Fot. KMP Zamość
Kto zostawił podróżne torby na dachu windy? Nie wiadomo. Pewne jest, że nagaże zostały tam znalezione i teraz czekają na odbiór w komendzie policji w Zamościu.

Niebieska walizka, kolorowa torba podróżna i bordowo-czarna kurtka zostały znalezione przez konserwatorów jeszcze na początku września. Bagaże zostały przewiezione do komendy.

– Osoby, które rozpoznają na zdjęciu swoją własność prosimy o kontakt z zamojską jednostką policji. Od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00 informację można uzyskać pod nr tel. 84 677-13-22. W powyższej sprawie można również kontaktować się z dzielnicowym sierż. szt. Tomaszem Gliwińskim tel. 84 677 12 67, 734 407 389 – zachęca Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe