Zawał na siłowni

  • 16.10.2019, 09:00
  • Leszek Wójtowicz
Zawał na siłowni Fot. pixabay.com
Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci 57-latka, który zmarł podczas wykonywania ćwiczeń na zamojskiej siłowni. Ustalono, że przyczyną śmierci był zawał serca.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło 23 lipca na siłowni w zamojskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Królowej Jadwigi. 57-letni mieszkaniec Zamościa osunął się na parkiet podczas wykonywania ćwiczeń na bieżni treningowej. Jeden z pracowników ośrodka udzielił mu pomocy, na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Pomimo przeprowadzonej reanimacji, mężczyzna zmarł w szpitalu. Zamojska prokuratura wszczęła śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.Okazało się, że zamościanin zmarł z przyczyn naturalnych.

Więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe