Kwarantanna w Huczwie trwa

  • 15.10.2019, 06:09
  • Mariusz Parol
Kwarantanna w Huczwie trwa
Wyciągnięto prawie 700 kg martwych ryb. Jest ich kilka razy tyle i gniją!

Jeszcze nie znaleziono winnych zatrucia wody w Huczwie. Wciąż trwają badania szczątków martwych ryb w Państwowym Instytucie Weterynarii w Puławach. Prokuratura w Hrubieszowie szuka winnych ekologicznej katastrofy. Władze miasta apelują do mieszkańców, aby jeszcze wstrzymać się z połowem ryb w Huczwie.

O tym jakie działanie podjęto aby ustalić truciciela, który zanieczyścił Huczwę, przeczytasz w najnowszym wydaniu Kroniki Tygodnia.     

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
on
on 17.10.2019, 16:24
Japierd z papierosem na przystanek wejść nie można bo juz straż miejska jest a tu nie mogą sprawdzić kto tyle ryb wytruł i latami to potrwa aż umorzą bo sie przedawni hahahha. paranoja jakaś.
Motherfucker
Motherfucker 17.10.2019, 14:48
Haha Jaaaa... Chodze na huczwe od dziecka i co roku są trucia w czasie kampani, co roku cukrownia truję tą rzekę a że im się więcej wylało w tym sezonie to już inna sprawa.... farmazony to pisze ty czleniu i weź się wyedukuj.....pozdro dla kampanii cukrowniczej....szerloka nie trzeba żeby ogarnąć co się stało...
on
on 19.10.2019, 19:09
zgadza sie ale widocznie ich stać na rzut kontrolowany syfów do huczwy i żeby sie tym nikt nie zainteresował
Cukrownik
Cukrownik 17.10.2019, 17:03
Baran jesteś.
jaaaa
jaaaa 15.10.2019, 23:23
Najlepiej napisać, że cukrownia, chociaż nie ma się nawet pojęcia jak działa i zero jakichkolwiek dowodów :) W wodzie wykryto obecność środka owadobójczego używanego do pryskania pól więc lepiej się doinformować niż pisać farmazony, ale czego wymagać od Ciemnogrodu.. widąc po wynikach wyborów z resztą :) Jakiś niedorozwój postanowił umyć opryskiwacz z pozostałościami oprysku i stało się co się stało, a pińcetplusy dalej będą pisać, że cukrownia.. :)
ds
ds 19.10.2019, 11:43
no nie wiem ...nie wiem ... większość zatruć to cukrowania ...a że nie znaleźli winnych to raczej normalne ... pies psa za jaja nie złapie ... a przecież karanie państwowej spółki nie ma sensu
A
A 15.10.2019, 20:42
Cukrownia ma własną oczyszczalnie.
Bryzol
Bryzol 15.10.2019, 16:37
Przecież wiadomo, że cukrownia ale oczywiście winnych wciąż szukają. Śmiech!
Ja
Ja 15.10.2019, 13:07
Znajda ucichnie i pod dywan zamieta tak jak z afera smieciowa:)

Pozostałe