Tomaszów Lubelski: Trasa za 12 tys. zł

  • 10.10.2019, 07:00
  • wd
Tomaszów Lubelski: Trasa za 12 tys. zł
Ponad 300 osób, w tym ponad setka dzieci, uczestniczyło w XX Miejskim Święcie Roweru w Tomaszowie Lubelskim. Za każdy przejechany przez nich kilometr sponsorzy przekazali 2 złote na leczenie trenera Jerzego Senejki. Uzbierało się 12 tys. zł.

Miejskie Święto Roweru zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji "Tomasovia" w Tomaszowie Lubelskim przy współpracy z Fundacją Parasol Roztocza. Akcja nie tylko  propagowała zdrowy styl życia, ale miała też cel charytatywny. Za każdy przejechany kilometr sponsorzy (Fundacja PGE, Fundacja Parasol Roztocza oraz MB Bartecki) zapłacili 2 zł. W sumie uzbierało się aż 12 tysięcy zł, które zostaną przekazane na leczenie Jerzego Senejki, trenera Tomasovii i nauczyciela wychowania fizycznego.

Uczestnicy mieli do wyboru kilka tras: od kilometrowej dla dzieci do 30 km dla dorosłych.

W imprezie udział wzięło 326 osób, w tym 219 dorosłych i 107 dzieci. Największą liczbę  kilometrów przejechali: Mirosław Lewandowski (180 km),  Mariusz Raczkiewicz (180 km) i Dorota Stokfisz (120 km). Wśród uczestników rozlosowano też dwa rowery. Rower dla dorosłych wylosowała tomaszowianka Anna Bukała, dla dzieci Mikołaj Ozdoba, uczeń I klasy SP nr 3 w Tomaszowie Lub. 

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe