Gm. Ulhówek: Dwa razy dożywocie dla zabójców

  • 08.10.2019, 07:00
  • lew
Gm. Ulhówek: Dwa razy dożywocie dla zabójców
Pochodził z gminy Ulhówek, w Białymstoku prowadził od kilku lat interesy. Został uprowadzony i brutalnie zamordowany dla pieniędzy. Sąd Okręgowy w Białymstoku 1 października skazał dwóch jego zabójców na kary dożywotniego więzienia.

Dawid G. zaginął 25 stycznia 2017 r. W poszukiwania 27-latka zaangażowała się jego rodzina i znajomi. Na białostockich osiedlach pojawiły się plakaty ze zdjęciami zaginionego. Zagadka jego zniknięcia została rozwiązana sześć dni później, kiedy to przypadkowy przechodzień w zagłębieniu terenu w pobliżu parkingu leśnego niedaleko kolonii Wojszki natrafił na ciało Dawida G.

Prokuratura Okręgowa w Białymstoku wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa młodego przedsiębiorcy. Ustalono, że czynu tego dokonali dwaj mieszkańcy Białegostoku – 28-letni Patryk B. i 30-letni Tomasz J. Śledczy oskarżyli ich o pozbawienie wolności ze szczególnym udręczeniem i zabójstwo w związku z rozbojem.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe