Biłgoraj: Srebrny medal dla strzelców z LO im. ONZ

  • 07.10.2019, 06:51
  • ak
Biłgoraj: Srebrny medal dla strzelców z LO im. ONZ Fot. LO im. ONZ Biłgoraj
Znakomite drugie miejsce i srebrny medal wywalczyła drużyna z Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju podczas finału centralnego 58. Zawodów Strzeleckich ,,O Srebrne Muszkiety”.

Turniej odbył się na przełomie września i października na strzelnicy Cywilno-Wojskowego Związku Sportowego „Zawisza” w Bydgoszczy. W zawodach wzięły udział reprezentacje 14 województw. W barwach Lubelszczyzny walczyli uczniowie biłgorajskiego LO im. ONZ: Bartosz Jastrzębski, Maciej Demucha i Michał Grzyb.

Indywidualnie zajęli czołowe lokaty, a drużynowo zdobyli ponad 1750 punktów, co pozwoliło im zająć drugie miejsce w kraju.

Opiekunem uczniów jest Wojciech Skrok.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe