Hrubieszów: Jest nowa Młodzieżowa Rada Miasta. Wkrótce pierwsza sesja

  • 07.10.2019, 06:00
  • ak
Hrubieszów: Jest nowa Młodzieżowa Rada Miasta. Wkrótce pierwsza sesja
Wybory już się odbyły, czas na pierwszą sesję. W czwartek, 10 października odbędzie się posiedzenie nowej Młodzieżowej Rady Miasta Hrubieszów.

Swoich reprezentantów do MRM uczniowie z Hrubieszowa wybierali między 20 a 30 października. Już wiadomo, kto znalazł się w tym gremiumu. Są to: Wiktoria Boniecka, Kacper Dęga, Patryk Greń, Karol Grzeszczuk, Oliwia Jaworska, Kacper Kapica, Jakub Korniak, Wiktoria Laskowska, Julia Majewska, Oliwia Radelczuk, Oliwia Stecko, Wojciech Widz, Mateusz Zając i Olaf Zybura.

Młodzi radni spotkają się po raz pierwszy w komplecie już w nadchodzący czwartek. Podczas tej sesji mają dokonać wyboru swoich władz: przewodniczącego, jego zastępców oraz sekretarza.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe