Biłgoraj: Wydają kasę jak należy. Nagroda dla miasta

  • 06.10.2019, 14:00
  • red.
Biłgoraj: Wydają kasę jak należy. Nagroda dla miasta Fot. UM Biłgoraj
Biłgoraj był bezkonkurencyjny w wydawaniu środków unijnych. Miasto zostało nagrodzone w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego Wspólnota.

Nagrodę odebrał skarbnik Roman Żuk podczas odbywającego się w Katowicach  XVII Samorządowego Forum Kapitału i Finansów. Biłgoraj zajął I miejscem wśród miast powiatowych w kategorii wykorzystanie środków unijnych na inwestycje w latach 2014 -2018.

Katowickie Forum to wydarzenie łączące liderów samorządu i finansów oraz wpływowych przedstawicieli administracji samorządowej i publicznej ze świata biznesu i finansów.Samorządowcy uczestniczący w tym spotkaniu mają możliwość zapoznania się z najskuteczniejszymi rozwiązaniami, trendami i dobrymi praktykami, które wskazują im jak najefektywniej wykorzystać środki budżetowe, którymi dysponują.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe