Biłgoraj: Będzie ładniej i bezpieczniej. Przycinają drzewom gałęzie

  • 06.10.2019, 09:06
  • ak
Biłgoraj: Będzie ładniej i bezpieczniej. Przycinają drzewom gałęzie Fot. UM Biłgoraj
Chodzi o estetykę, ale również bezpieczeństwo mieszkańców. W biłgorajskich parkach i na skwerkach trwają zabiegi pielęgnacyjne drzew.

Usunięcie tzw.posuszu zlecił biłgorajski magistrat. Chodzi o pozbycie się z drzew obumarłych i chorych gałęzi oraz konarów .

Takie zabiegi przeprowadzone mają być w wielu częściach Biłgoraja. Prace wykonuje firma zewnętrzna. Jej pracowników do końca października będzie można spotkać m.in. w w Parku im S. Nowakowskiego, w Parku Solidarności, na placach zabaw pomiędzy ul. Korczaka i ul. Wesołą oraz przy ul. Ogrodowej.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe