Ten kotek jest chory. Potrzebna mu opieka

  • 05.10.2019, 17:06
  • red.
Ten kotek jest chory. Potrzebna mu opieka
Pilnie poszukuję domu dla kotka! - napisała do nas pani Klaudia. Postanowiliśmy jej apel udostępnić. Może ktoś z naszych Czytelników zdecyduje się zająć tym maleńkim, nieszczęśliwym stworzeniem.

Z wiadomości wynika, że kotek musi do jutra znaleźć dom!

"Ma ok. 4 miesięcy, potrzebuje bardzo dużo uwagi i opieki. Ma porażenie cewki moczowej i złamanie kości krzyżowej. Dlatego też osoba, która go weźmie musi mieć czas i cierpliwość dla kotka. Uwielbia się tulić i bawić. Proszę o udostępnienie! Zależy nam na czasie, jest możliwość dowiezienia kotka do nowego domu. Więcej informacji pod nr tel 791495649" - napisała pani Klaudia.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe