Hubertus 2019. Myśliwi świętują w Zamościu

  • 05.10.2019, 16:35
  • red.
Hubertus 2019. Myśliwi świętują w Zamościu Fot. Kronika Tygodnia
Korowód myśliwski, a także pokazy mody, psów myśliwskich, sokolniczy i kulinarny oraz koncerty i stoiska promocyjne to tylko niektóre atrakcje trwającego w Zamościu Ogólnopolskiego Hubertusa. Myśliwskie święto zaczęło się wczoraj i potrwa do niedzieli (4-6 października).

Dzisiaj po mszy św. odbył się myśliwski korowód. Przemaszerował Akademicką, Łukasińskiego, Grodzką na Rynek Wielki przejdzie korowód myśliwych i leśników. Na płycie głównej rynku odbędą się oficjalne obchody święta. Były też m.in. koncert sygnalistów, pokaz mody i psów myśliwskich, prezentację filmu "Polowanie z sokołami" i pokaz sokolniczy, pokazy kulinarne.

Na jutro zaplanowano giełdę kolekcjonerską na Rynku Wielkim. Zacznie się o godz. 9.

red.

Zdjęcia (25)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
MMK
MMK 10.10.2019, 23:35
Aktualnie dziękujemy myśliwym za brak swojskiej wieprzowiny. Mysliwi przez nieudolne zwalczanie ASF u dzików spowodowali wybicie u naszych rolników świniaków. Teraz do naszych zamojskich masarni przywożą tirami półtusze z UE, Świńskie fermy znikają w okolicy. Tablice przy drogach o stefach ASF bedą stały rok czasu- od ostatniego zgonyu dzika z ASF. Dziekujemy i życzę dalej smacznej pieczeni z dzika - życzy bywalec Bełżca i smakosz kiełbasy narolskiej. A przecież 2 lata temu ASF był tylko przy Białorusi.
wet
wet 14.10.2019, 10:55
Twoja wiedza na temat ASF i wektorów rozprzestrzeniania się wirusa jest na poziomie gorzej niż miernym! . Po prostu nie pisz !!!
EKOLOG to czlowiek wyksztalcony w tym kierunku
EKOLOG to czlowiek wyksztalcony w tym kierunku 06.10.2019, 14:07
Tutaj co niektore trole ruchow anty lowieckich moga popiszczec bo na rynku zabraklo jaj dzieciaki
Meg
Meg 06.10.2019, 15:02
Jestem przeciwniczką tego czegoś i nie jestem trolem. Ale po mysliwych spodziewam sie chamsta, przeważnie mają wysokie mniemanie o sobie i uważają że " mają jaja bo potrafią zabijac zwierzęta", polujac i czerpiąc z tego przyjemnosc. Przykro patrzec na to dziwaczne zbiegowisko, kółko wzajemnej adoracji.
Awert
Awert 06.10.2019, 12:08
Mordercy. A te DAMY wystrojone w futra to WSTYD. Ktory sie przyzna ze zastrzelil wilki w Roztoczanskim Parku Narodowym???
Jurek
Jurek 06.10.2019, 09:14
Widzę ze niektóre osoby powinny się trochę bardziej zagłębić w temat myślistwa a nie piszą głupoty w większości są to baby które nie rozumieją po co tacy ludzie są... mordercy... jest coś takiego jak przyrost naturalny który trzeba likwidować ale niestety „madki” tego nie rozumieją
Meg
Meg 06.10.2019, 14:42
Pod płaszczykiem dobra chore zachowanie. Kto dzisiaj został królem strzelców? Kto bedzie sie rajcował, że zabił najwiecej? Czyż nie tak wygląda myślistwo?
Ela
Ela 05.10.2019, 20:32
Mordercy niewinnych zwierząt,psychopaci bez serca.
Pieczeń z dzika a'la Ela
Pieczeń z dzika a'la Ela 06.10.2019, 16:00
Znam taką jedną Elę - psychopatkę innego formatu, która negatywnie wypowiada się o myśliwych, a jak dokładała sobie na talerz kawał pieczeni z dzika to stwierdziła że nie jadła w życiu tak pysznego mięsa. Życzę "smacznego" na to co kupujecie w sklepach. Szkoda nafty na retorykę.
Klein
Klein 05.10.2019, 22:19
Zgadzam się. Ja dodam od siebie, że wielu to także pijaki, którzy po wódeczce łapią za broń...
U
U 06.10.2019, 14:48
Zamkniety krąg ludzi, którzy nie pisną nic na siebie i chore wytłumaczenie zabijania zwierząt dla rozrywki. Bezczelnie paradujace babska w futrach, brzydkie i żadne futra im nie pomogą.
Olo
Olo 06.10.2019, 00:28
Debil jesteś i tyle.Pikakow szukaj u siebie w rodzinie

Pozostałe