Biłgoraj: Opowiem Ci historię - nowa wystawa w BCK

  • 05.10.2019, 11:06
  • ak
Biłgoraj: Opowiem Ci historię - nowa wystawa w BCK
Wystawę można zwiedzać od poniedziałku 30 września, ale oficjalny wernisaż ekspozycji "Opowiem Ci historię" zaplanowano na czwartek 10 października. W Biłgorajskim Centrum Kultury prezentowane są fotografie Gabrieli Marczak.

To młoda artystka. Ma 18 lat i uczy się w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Fotografowanie stało się jej pasją kilka lat temu. W tym roku uczestniczyła w  VII edycji konkursu „WyMODELuj swoje marzenia”. Zdobyła grant i mogła spełnić swoje marzenie - kupiła obiektyw, którym wykonała większość zdjęć prezentowanych na wystawie w BCK. Tematem przewodnim ekspozycji „Opowiem Ci historię” jest miłość dwójki zakochanych osób.

Zdjęcia Gabrieli Marczak można oglądać do 3 listopada. Wernisaż z udziałem autorki zaplanowano na godz. 16.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe