Gm. Susiec: Na ziemniaki do Zawadek

  • 05.10.2019, 08:00
  • m
Gm. Susiec: Na ziemniaki do Zawadek
W najbliższą niedzielę 6 października warto się wybrać do miejscowości Zawadki na Święto Pieczonego Ziemniaka. Będzie tam można oczywiście spróbować głównego bohatera imprezy prosto z ogniska. Ale to rzecz jasna tylko jedna z wielu atrakcji tego święta.

Ziemniaczane święto rozpocznie się o godzinie 15 obok placu zabaw. Na początek zaplanowano tematycznie związany z nim konkurs. A że kartofel jaki jest każdy widzi i trudno by było wybrać najbardziej urodziwego, rozstrzygnięty zostanie konkurs na ziemniaka-cudaka.

Będą też występy dzieci z grupy wokalnej TDK, a potem ludowe śpiewanie. W konkurencjach sportowych zmierzą się sołtysi i radni gminy Susiec. Panie z Kół Gospodyń wezmą udział w konkursie "Jesiennych przysmaków". A dla wszystkich grać będzie Kapela Bełżecka, zespół Pójdę Boso oraz zespół Solaris.

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe