Gm. Frampol: Ruch na budowach

  • 05.10.2019, 07:15
  • lew
Gm. Frampol: Ruch na budowach Przy budynku komunalnym w Teodorówce trwają intensywne prace budowlane.
Przy budynku komunalnym w Teodorówce trwają intensywne prace budowlane. W etap finalny weszła rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej we Frampolu.

W budynku komunalnym w Teodorówce wymieniono instalację centralnego ogrzewania, dokonano remontu kotłowni, świetlicy i sanitariatów, a obecnie wymieniane jest pokrycie dachowe i docieplenie budynku. Wcześniej przeprowadzono odkrycie fundamentów i ich izolację. Prace, które wykonuje firma z Woli Małej k. Biłgoraja, potrwają do końca października. Środki na to zadanie w wysokości ok. 1,6 mln zł pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego i budżetu gminy Frampol.

Trwa rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej przy ul. Janowskiej we Frampolu. W ramach przedsięwzięcia zostanie rozbudowana sieć wodociągowa na długości 503 m oraz położony brakujący odcinek sieci kanalizacji sanitarnej. Wykonanych zostanie 13 przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych do granic działek, a także zamontowane hydranty. – W chwili obecnej układana jest sieć kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej – informuje burmistrz Frampola Józef Rudy.

Wykonawcą jest firma z Janowa Lubelskiego. Na 18 października planowany jest termin zakończenia prac.

lew

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe