I LOVE GREEN - akcja Stowarzyszenia "Krok za krokiem"

  • 05.10.2019, 06:00
  • AP
I LOVE GREEN - akcja Stowarzyszenia "Krok za krokiem"
W poniedziałek, 7 października po raz drugi Stowarzyszenie "Krok za krokiem" organizuje obchody Światowego Dnia Mózgowego Porażenia Dziecięcego.

O godz. 10.30 z siedziby stowarzyszenia na Rynek Wielki przemaszerują ubrani na zielono uczestnicy akcji. Na płycie rynku odbędą się występy artystyczne wychowanków i wspólne układanie "żywego" napisu I LOVE GREEN. Tego dnia na zielono zostanie podświetlony ratusz.

Organizatorzy zachęcają do włączenia się w akcję #ILOVEGREEN. Jej celem jest wykonanie zdjęcia (selfie) w zielonym ubraniu lub z kartką z #ILOVEGREEN. Następnie zdjęcie należy udostępnić na profilu Stowarzyszenia na Facebooku pod #ILOVEGREEN.

 – Jesteśmy przekonani, że podobnie jak w roku ubiegłym poprzecie nasze przedsięwzięcie i okażecie równie wielką kreatywność – czytamy na stronie internetowej Organizatora.

Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objął Andrzej Wnuk, prezydent Miasta Zamość. Organizatorami wydarzenia są: zamojskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" i Zespół Niepublicznych Szkół Specjalnych "Krok za krokiem" w Zamościu.

AP

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe