Przygotowaliśmy dla Was nową Kronikę Tygodnia

  • 30.09.2019, 17:00
  • Kronika Tygodnia
Przygotowaliśmy dla Was nową Kronikę Tygodnia
Od wtorku 1 października możecie w punktach sprzedaży w całym regionie pytać o nowy numer Kroniki Tygodnia. Warto po to wydanie sięgnąć. O czym piszemy?

>>>> Ich było trzech, ona jedna. Wywieźli nastolatkę za miasto, grozili jej śmiercią. Chcieli odzyskać dług.

>>>> Koło łowieckie ze Zwierzyńca wyznaczyło 5 tys. zł nagrody za informacje, które pomogą ustalić, kto zabił wilka Kosego.

>>>> Co się stało z dziesięcioma rowerami, które kupił Urząd Miasta w Szczebrzeszynie? Jeden z miejscowych samorządowców nie może się ich  jakoś... doliczyć.

>>>> Niemcy przekazali polskiemu wymiarowi sprawiedliwości 35-letniego Łukasza B., ściganego za wyłudzenia podatku VAT. Bratu posłanki grozi do 10 lat więzienia.

>>>> 66-letnia mieszkanka Borowiny Sitanieckiej obawia się, że lada dzień straci dach nad głową. Co się stało?

>>>> W Infułatce i Wikarówce zostaną otwarte muzea. Będą czymś wyjątkowym na mapie turystycznej Zamościa.

>>>> Właściciel Centrum Medycznego w Łaszczowie wini miasto za to, że przez 12 lat płacił zawyżone rachunki za prąd. Chce odszkodowania.

>>>> Jest radosnym dzieckiem. Ale mała Arianka z Biłgoraja cierpi na nieuleczalną mukowiscydozę. Jak można jej pomóc?

>>>> Kiedyś ulica im. Tadeusza Kościuszki w Zamościu była jedną z najciekawszych na Starym Mieście. W cyklu Zamojskie Ulice przeczytacie, jak zmieniałą się przez lata.

>>>> Jak zagrali nasi czwartoligowcy? Z pewnością największe pozytywne zaskoczenie to punkt wywieziony przez Ładę z boiska lidera. 

>>>> Od trzech spotkań Jacka Ziarkowskiego nie może pokusić się o zwycięstwo. Tym razem Hetman przegrał w Tarnobrzegu z Siarką 0:2 (0:0).

To jedynie niewielka część tematów, któe znajdziecie w najnowszym numerze. Znacznie więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe