Telatyn: Brawo Emilka! Za list do taty odebrała wyróżnienie w Senacie

  • 29.09.2019, 11:14
  • ak
Telatyn: Brawo Emilka! Za list do taty odebrała wyróżnienie w Senacie Fot. Biuro Senatorskie Senatora Jerzego Chróścikowskiego
Wygrałą eliminacje okręgowe, a na finał kokursu pojechała do Warszawy. Podczas zorganizowanej w Senacie RP gali Emilka Bryk z Telatyna otrzymała wyróżnienie w konkursie "List do Taty".

O sukcesie Emilki, uczennicy Szkoły Podstawowej im. im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Telatynie pisaliśmy już w Kronice Tygodnia TUTAJ.

Przypomnijmy, że nastolatka zwyciężyłą w okręgowym etapie 5. edycji konkursu „List do Taty”. Wzięło w nim udział aż 2431 uczniów z klas czwartych i piątych z 396 szkół podstawowych z całej Polski. Konkursowy list miał opisywać relacje z tatą, ojczymem czy ojcem zastępczym. Laureaci spotkali się w środę, 25 września w Senacie. Podczas uroczystości 3 konkursowe listy przeczytał dziennikarz Krzysztof Ziemiec. Jedną z wyróżnionych osób była Emilka Bryk.

Konkurs zorganizowała Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej we współpracy z Fundacją im. Cyryla i Metodego – Inicjatywa Tato.Net.

ak

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 POLKA
POLKA 30.09.2019, 16:40
Nic dodać nic ująć
Anonimowy
Anonimowy 30.09.2019, 12:48
Jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności mama Emilki pracuje w Urzędzie Gminny czy to nie przypadek że pojechała do Warszawy, nie sądzę. CÓŻ NAGRADZA SIĘ SWOICH.
Gratki
Gratki 30.09.2019, 17:47
Do Anonimowy. To nic innego jak zatrudnić się w Urzedzie Gminy i czekać na sukcesy dzieci!!! A NIE ZAZDROŚCIĆ!!!!!Może gdzieś mają wolny wakat na konserwatora powierzchni płaskich to Anonimowego przyjmą. Dla Emilki wielkie brawa i powodzenia w innych konkursach. Jak widać dziewczyna jest zdolna.

Pozostałe