Hrubieszów: Policjanci odwiedzili wychowanków SOSW

  • 29.09.2019, 07:39
  • red.
Hrubieszów: Policjanci odwiedzili wychowanków SOSW Fot. KPP Hrubieszów
Policjanci hrubieszowskiej komendy odwiedzili w piątek (27 września) wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, by rozmawiać z dziećmi o bezpieczeństwie. W rozmowach wziął też udział sierżant Lew - maskotka policji w Hrubieszowie.

Podczas spotkania uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, o obowiązku noszenia elementów odblaskowych oraz przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego. 

– Uczniowie dowiedzieli się także jak powinni się zachować w sytuacji, gdy zaczepi je obca osoba oraz o zachowaniu właściwych relacji rówieśniczych. W trakcie spotkania dzieci bardzo chętnie odpowiadały na zadawane pytania, wykazując się doskonałą wiedzą z zakresu bezpieczeństwa. Na koniec wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia – relacjonuje Edyta Krystkowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe