Gm. Józefów: Dzielnicowi objechali szkoły

  • 27.09.2019, 14:00
  • Źródło: KPP Biłgoraj
Gm. Józefów: Dzielnicowi objechali szkoły Fot. KPP Biłgoraj
Wczoraj (czwartek, 26 września) dzielnicowi z komisariatu w Józefowie spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Józefowie, Stanisławowie i Majdanie Nepryskim. Spotkania dotyczyły bezpieczeństwa na drodze najmłodszych uczestników ruchu drogowego i szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Na pogadanki z przedszkolakami i uczniami młodszych klas wybrali się sierż.szt. Marek Lis i mł. asp. Artur Chyl. Mundurowi rozmawiali z najmłodszymi o bezpieczeństwie w drodze do szkoły, a także bezpieczeństwie podczas zabaw w domu i w trakcie wypoczynku. Poruszony został również temat kontaktów z nieznajomymi osobami.

Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniach i chętnie odpowiadały na zadawane przez policjantów pytania. Dzielnicowi wyjaśnili także maluchom jak zachować się w przypadku zaatakowania przez agresywne zwierze.

Na zakończenie spotkań wszystkie dzieci otrzymały od policjantów odblaskowe opaski na ręce.

Źródło: KPP Biłgoraj

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe