Biłgoraj: Uczniowie RCEZ wyróżnieni w konkursie historycznym

  • 28.09.2019, 14:07
  • ak
Biłgoraj: Uczniowie RCEZ wyróżnieni w konkursie historycznym Fot. RCEZ Biłgoraj
Indywidualnie zajmowali czołowe lokaty, a jako drużyna zdobyli wyróżnienie. Mowa o uczniach Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju.

Reprezentacja biłgorajskiej szkoły uczestniczyła w zorganizowanej w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim konferencji edukacyjnej z okazji 30. rocznicy powstania Związku Sybiraków. Wydarzenie połączone zostało z otwarciem wystawy „Przeszliśmy – Niepokonani”.

Uroczystość była skierowana do młodzieży szkół średnich województwa lubelskiego. Wzięło w niej udział 130 uczniów. Chętni mieli też okazję wystartować w quizie historycznym. RCEZ reprezentowali: Patryk Obszański, Mateusz Brodziak i Paweł Pieczykolan. Każdy z nich wypadł bardzo dobrze, zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce, a jako drużyna wywalczyli wyróżnienie.

Opiekunką uczniów była Maria Lipianin.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe