Zamość: Już ponad pół wieku razem

  • 26.09.2019, 11:18
  • ak
Zamość: Już ponad pół wieku razem Fot. UM Zamość
Żyją w małżeństwie w prawie 300 lat. W sumie, bo mowa o dwóch parach, które świętują w tym roku 50-lecie swoich związków oraz trzech kolejnych, obchodzących jubileusz 60-lecia wspólnego życia. Władze Zamościa specjalną uroczystość dla nich zorganizowały w środę, 25 września.

Jubileuszowa feta odbyła się w Sali Ślubów zamojskiego magistratu. Była okazją do wręczenia jubilatom Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Przekazał je prezydent miasta Andrzej Wnuk, a przyznał Prezydent RP Andrzej Duda.

Odznaczenia, ale też gratulacje i wiele serdecznych życzeń odebrali: Anna i Janusz Kłonicowie, Jadwiga i Stefan Struzikowie, Czesława i Zdzisław Bosiakowie, Jadwiga i Eugeniu Cybulscy, a także Czesława i Stanisław Belinowie.

Magistrat zachęca wszystkie pary z Zamościa, które mają minimum 50-letni staż małżeński do kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego Rynek Wielki 13, 22-400 Zamość, tel. 84 530 03 60, 530 03 61.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe