Policjanci i pluszowy Hetmanek odwiedzili dzieci w przedszkolu

  • 27.09.2019, 07:00
  • red.
Policjanci i pluszowy Hetmanek odwiedzili dzieci w przedszkolu Fot. KMP Zamość
Funkcjonariusze z zamojskiej komendy wspólnie z policyjną maskotką uczyli dzieci z Przedszkola nr 12 jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię. W czasie spotkania mówiono również o bezpieczeństwie w domu, na placach zabaw oraz w czasie wycieczek.

Spotkanie z przedszkolakami z Dwunastki odbyło się we wtorek. Dzieci miały dodatkową atrakcję ponieważ zasad bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię uczył je miś Hetmanek – maskotka zamojskiej policji.

– Dzieciaki z dużym zainteresowaniem słuchały zarówno policjanta jak i Hetmanka, którzy opowiadali o zasadach bezpiecznego zachowania w domu, w przedszkolu, na placu zabaw, czy też na wycieczkach – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Przedszkolaki usłyszały również przestrogi dotyczące kontaktów z obcymi osobami oraz informacje jak należy zachować się w przypadku napotkania nieznanego zwierzęcia.

red.

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe