Zamojszczyzna niezwykła - konkurs rozstrzygnięty

  • 25.09.2019, 10:41
  • m
Zamojszczyzna niezwykła - konkurs rozstrzygnięty Anna Siwarga wybrała się do Suśca.
Podróżowaliście Państwo z nami śladami "Zamojszczyzny niezwykłej". Odwiedzaliście najbardziej atrakcyjne zakątki naszego regionu. Przez kilka tygodni drukowaliśmy kolejne kupony z pytaniami, na które odpowiedzi mogliście znaleźć w naszych tekstach. Kupony przyjmowaliśmy do 20 września. Przyszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu.

Od osób, które poprawnie odpowiedziały na zadane pytania i przesłały nam najwięcej poprawnych odpowiedzi wyłoniliśmy pięcioro zwycięzców. A są to: Barbara Błaszczuk, Henryk Knap, Bartłomiej Biront, Aneta Tytuła i Jan Cieplechowicz.Nagrodzimy ich atrakcyjnymi upominkami m.in. przygotowanymi przez partnera plebiscytu miasto Zamość

Szansę na otrzymanie nagrody mieli też czytelnicy-podróżnicy, którzy zrobili swoje fotografie w miejscach opisanych w cyklu "Zamojszczyzna niezwykła".

 Kartę Podarunkową Galerii Twierdza Zamość o wartości 100 zł otrzymują: Mariusz Krech, Radosław Surmacz, Katarzyna Kuliś, Anna Siwarga i Katarzyna Buczko. 

Zwycięzców zapraszamy do redakcji Kroniki Tygodnia" (pn.-pt. w godz. 8-16) przy ul. Żeromskiego 3.

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe