Gm. Komarów-Osada: Obiecywali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Dotrzymali słowa

  • 25.09.2019, 13:30
  • ak
Gm. Komarów-Osada: Obiecywali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Dotrzymali słowa Fot. UG Komarów-Osada
Minęło ponad 50 lat od momentu, gdy przed ołtarzem ślubowali, że będą ze sobą na dobre i na złe. I udało im się słowa dotrzymać, a ostatnio spotkali się na uroczystości z okazji swoich złotych godów.

Taki wyjątkowy jubileusz świętowało jedenaście małżeństw z gminy Komarów-Osada. Z rąk wójt Wiesławy Sieńkowskiej otrzymali medale przyznane przez Prezydenta RP. Były też oczywiście gratulacje i życzenia kolejnych, wspólnych, okrągłych jubileuszy.

Serdeczności odebrali: Barbara i Bogdan Chmielowie z Janówki Wschodniej, Irena i Jan Francowie z Duba, Halina i Roman Gorzkiewiczowie z Kraczewa, Jadwiga i Kazimierz Hrycykowie z Duba, Maria i Józef Lichotowie z Janówki Zachodniej, Teofila i Stefan Łuczyńcowie z Komarowa-Osady, Maria i Zbigniew Małysowie z Komarowa-Osady, Kazimiera i Zbysław Medakowie z Krzywegostoku, Emilia i Antoni Meterowie z Komarowa-Osady, Maria i Ludwik Pysiewiczowie z Ruszczyzny oraz Helena i Zygmunt Żukowie z Komarowa-Osady.

Rocznicowe spotkanie małżonków uświetnili swoimi występami członkowie zespołu tanecznego ze Szkoły Podstawowej w Komarowie-Osadzie i Zespół Śpiewaczy "Borowianki" działający przy Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie.

ak

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe