Mamy dla Was nowy numer Kroniki Tygodnia

  • 23.09.2019, 18:00
  • Kronika Tygodnia
Mamy dla Was nowy numer Kroniki Tygodnia
Minął tydzień i jutro, jak co wtorek będziecie już mogli kupować nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Ten numer obfituje w ciekawe tematy. Jakie?

>>>> Niebezpieczne bakterie wykryto na dwóch oddziałach w szpitalu w Hrubieszowie. Dyrekcja twierdzi, że sytuacja jest już opanowana.

>>>> Czerpali korzyści majątkowe z prostytucji innych osób. Troje powiatów zamojskiego i chełmskiego zarobiło na tym 100 tys. zł.

>>>> Wilk Kosy został zabity 12 września. Wciąż nie wiadomo kto go zastrzelił. Jego śmierć to ogromne zagrożenie dla całego wilczego stada na terenie RPN-u.

>>>>  W Hack Yeah 2019 – największym w Polsce maratonie programowania – wzięło udział ponad 3 tysiące osób. Wśród nich Dominik Petryk, 14-latek z gminy Łabunie. 

>>>> ZUS stwierdził, że choć Adam Jakubiak z Czermna nie ma ręki, to renty nie potrzebuje. Młody jest, silny. Da sobie radę...

>>>> Policja poszukuje 33-letniego Sebastiana W. z Hrubieszowa. Mężczyzna groził sąsiadom, zaszlachtował psa.

>>>> Ulica Kiepury w Zamościu została wytyczona w pierwszej połowie XIX w. W tym numerze poznacie wszystkie najciekawsze zdarzenia z tego zakątka miasta.

>>>> Podróżowaliście z nami śladami "Zamojszczyzny niezwykłej". Odwiedzaliście najbardziej atrakcyjne zakątki naszego regionu. Teraz czas ogłosić wyniki konkursu.

>>>>  Łada 1945 Biłgoraj gromi Huczwę Tyszowce 5:0 (4:0), a hat-trickiem popisuje się Patryk Dorosz. Co jeszcze działo się ostatnio na sportowych arenach?

 

To jedynie niewielki wycinek tematów z tego numeru więcej w wydaniu papierowym i e-wydaniu.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe