Zamość: Młodzież Aktywna Kulturowo - rusza projekt w Książnicy Zamojskiej

  • 23.09.2019, 10:09
  • Materiał nadesłany
Zamość: Młodzież Aktywna Kulturowo - rusza projekt w Książnicy Zamojskiej
Książnica Zamojska rozpoczyna realizację projektu Młodzież Aktywna Kulturowo - program aktywizacji młodzieży w bibliotece "MAK", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

We wtorek 24 września odbędą się pierwsze warsztaty dla młodzieży z cyklu Projektowanie mobilnych gier miejskich na podstawie literatury (dwa kolejne spotkania będą miały miejsce 30 września
i 1 października). Warsztaty poprowadzą ekspertki w dziedzinie mobilnych gier miejskich i gamifikacji literatury, Alicja Krawczyńska i Joanna Szczygłowska, reprezentujące wrocławską firmę GoodBooks.

Efektem końcowym będzie mobilna gra miejska, która powstanie w oparciu o kryminał Marcina Wrońskiego Kwestja krwi. Gra zostanie osadzona na Starym Mieście w Zamościu. Jej premiera, a zarazem finał naszego projektu odbędzie się 18 października.

W rozgrywce będą mogli wziąć udział wszyscy, którzy ukończyli 15 lat. Dla osób, które najlepiej poradzą sobie z tym zadaniem przewidujemy atrakcyjne nagrody.

Współorganizatorami imprezy finałowej są GoodBooks i Wydawnictwo W.A.B. Tego dnia zarówno młodzież zaangażowana w nasze przedsięwzięcie, jak i wszyscy miłośnicy kryminałów Marcina Wrońskiego, będą mogli również spotkać się z autorem i osobiście zadać mu kilka pytań.

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe