Biłgoraj: OSiR zaprasza na Europejski Tydzień Sportu

  • 22.09.2019, 15:45
  • Materiał nadesłany
Biłgoraj: OSiR zaprasza na Europejski Tydzień Sportu
Z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju zaprasza na bezpłatne zajęcia sportowe na obiektach OSiR. To już piąta edycja akcji, która swoim zasięgiem obejmuje nie tylko Polskę, ale całą Europę.

Aktywny tydzień zaczyna się w poniedziałek, 23 września, otwartym treningiem interwałowym INSANITY, który poprowadzi instruktor Adam Sarzyński. Ćwiczenia rozpoczną się o godzinie 20:00 w hali OSiR.

We wtorek, 24 września OSiR zaprasza najmłodszych uczestników na zajęcia lekkoatletyczne „Pierwszy krok do mistrzostwa” z Dorotą Bernaś. O godzinie 16:00 będzie trenować grupa młodsza (6-9 lat), zaś o godzinie 17:00 grupa starsza (10-12 lat).

W czwartek, 26 września odbędą się zawody lekkoatletyczne szkół ponadpodstawowych. Start godz. 10:00 – stadion OSiR.

Ponadto w poniedziałek, 30 września o godzinie 19:00 odbędą się zajęcia Biegam Bo Lubię, które poprowadzą instruktorki : Dorota Bernaś i Aleksandra Gontarz. Zajęcia odbędą się na bieżni lekkoatletycznej stadionu OSiR (w razie opadów deszczu odbędą się w salce fitness - I piętro).

Losowanie atrakcyjnych nagród wśród uczestników!!!

Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Tydzień trwa w dniach 23-30 września, pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny), głównym celem akcji jest zachęcenie obywateli do uprawiania sportu i aktywnego trybu życia przez cały rok.

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe