Marta Majewska we władzach Rady Rozwoju Obszaru Gospodarczego

  • 22.09.2019, 13:03
  • ak
Marta Majewska we władzach Rady Rozwoju Obszaru Gospodarczego Fot. UM Hrubieszów
Burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska została wiceprzewodniczącą Rady Rozwoju Obszaru Gospodarczego.

W skład rady wchodzi 18 przedstawicieli samorządów, któe funkcjonują w obrębie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Organ ten ma przedstawiać opinie i wnioski w sprawach dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej na terenie TSSE, czyli w województwach podkarpackim, mazowieckim i lubelskim. Rada ma też proponować kierunki działań na rzecz poprawy otoczenia przedsiębiorstw i rozwoju społeczno-gospodarczego obszaru.

Przewodniczącą została Katarzyna Kalinowska, zastępca prezydenta Radomia, a drugim zastępcą Dariusz Bożek, prezydent Tarnobrzega.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dfg
dfg 22.09.2019, 22:01
czyli dla każdego było miejsce

Pozostałe