Hrubieszów: St. sierż. Piotr Konopko jednym z najlepszych w Polsce

  • 22.09.2019, 05:27
  • ak
Hrubieszów: St. sierż. Piotr Konopko jednym z najlepszych w Polsce Fot. policja.pl
To prawdziwy sukces. St. sierż. Piotr Konopko z Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie zajął wysokie, trzecie miejsce podczas finału Ogólnopolskiego Konkursu ,,Policjant Ruchu Drogowego”, który odbył się w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

Policjant z Hrubieszowa był tam jednym  z członków drożyny reprezentującej lubelski garnizon policji. Miejsce na podium wywalczył indywidualnie, rywalizując w finale z 35 policjantami z całej Polski, którzy wcześniej z najlepszymi wynikami przeszli przez eliminacje powiatowe i wojewódzkie.

Wszyscy musieli napisać test ze znajomości przepisów, w szczególności ustaw: prawo o ruchu drogowym, strzelać, jeździć motocyklem i samochodem.

St. sierż. Piotr Konopko był trzeci w klasyfikacji generalnej, ustępując pola policjantom z Krakowa i Gorzowa Wielkopolskiego. Drużynowo zajął z ekipą KWP Lublin piąte miejsce.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nieznajoma
Nieznajoma 23.09.2019, 15:20
Policjant o którym jest artykuł, stoi jako trzeci od lewej.
Młody, zdolny chłopak.
Również gratuluję.
Spostrzegawczy
Spostrzegawczy 22.09.2019, 08:24
Ups. Coś nie tak ze zdjęciem jest pomylony stopień lub zdjęcie mimo wszystko gratulacje

Pozostałe