Podsumowanie zamojskich lig bowlingowych (ZDJĘCIA)

  • 20.09.2019, 21:20
  • tomt
Podsumowanie zamojskich lig bowlingowych (ZDJĘCIA) fot. tomt
Oni w kulki nie lecą! Nie mają też kuli przywiązanej do nogi i bez problemu trafią kulą w płot! Ba, bardzo często strącają też komplet kręgli! ZSBS Bastion Zamość podsumował rozgrywki ligowe. Kto był najlepszy?

W I Zamojskiej Lidze Bowlingowej po raz drugi z rzędu triumfował Jakub Grądkowski. Drugie miejsce zajął debiutujący Krystian Bański, a trzecie Tomasz Kozar, który osiągnął też najwyższy wynik w rozgrywkach - 227 pkt.
W II Zamojskiej Lidze Bowlingowej najskuteczniejszy był Jacek Józefko przed Wojciechem Klebanem i Agnieszką Grądkowską. Najwyższy wynik należał do Marka Skakuja - 221 pkt.

tomt

Zdjęcia (38)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe