Powstanie Zamojskie

  • 12.01.2017, 07:34
  • mk /dołącz no nas na FB!
Powstanie Zamojskie mk
17 stycznia o godz. 18 w CKF "Stylowy" odbędzie się premiera filmu dokumentalnego "Wszystko dla Polski. Powstanie Zamojskie 1942-1944", zrealizowanego przez Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej i TVP3 Lublin.

Film (trwa 40 min.) opowiada o tragicznych losach Zamojszczyzny podczas II wojny światowej i bohaterskiej walce zbrojnej oddziałów Armii Krajowej i Batalionów Chłopskich.

 Wstęp na premierę będzie bezpłatny. Wejściówki od 10 stycznia są dostępne w kasie CKF. Kolejne seanse zaplanowano w dniach 18-24 stycznia o godzinie 15. Bezpłatne wejściówki można odebrać w kasie kina lub zarezerwować telefonicznie: 84 639 23 13.

Więcej w najnowszym numerze "Kroniki Tygodnia".

mk /dołącz no nas na FB!

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe