Hrubieszów: III Turniej im. Henryego Orensteina (WYNIKI)

  • 21.09.2019, 11:47
  • ak
Hrubieszów: III Turniej im. Henryego Orensteina (WYNIKI) Fot. Organizatorzy
Dokładnie 25 graczy zgłosiło się do tegorocznej, trzeciej już edycji Turnieju im. Henryego Orensteina. O puchary i nagrody rzeczowe od burmistrza Hrubieszowa rywalizowali w ostatnim dniu sierpnia w restauracji Kasieńka.

Puchar "best hand" wywalczył Emil z Chełma za pokera. Nagrodę dla najlepszej kobiety zdobyła Iwona Pachniewska z Hrubieszowa. Na trzecim miejscu uplasował się Damian Lewandowskiz Hrubieszowa. Drugą lokatę wywalczył Robert z Chełma, a zwycięzcą całych zawodów został hrubieszowianin Kamil Zglinicki.

Panowie Robert i Kamil wygrali również pakiety wyjazdowe na Festiwal Pokerowy do Pragi. W stolicy Czech będą mieli szanse walczyć o nagrody, których łączna wartość to aż 200 tys. zł.

Turniej im. Henryego Orensteina jest kontynuacją wcześniejszych turniejów pokera, które rozpoczęły się z inicjatyw estońskiego pokerzysty Janara Kokka, a ich celem było przybliżenie sylwetki wybitnego konstruktora i pokerzysty pochodzącego z Hrubieszowa - Henryego Orensteina.

Tegoroczne rozgrywki odbyły się z inicjatywy Marcina Pachniewskiego i portalu "Legalny - Poker".

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wera
wera 21.09.2019, 20:56
kiedy w Hrubieszowie zaczna grzać, czy zawsze to z....pie musi byc na samym końcu?

Pozostałe