Zamość: Centrum Monitoringu

  • 12.01.2017, 09:00
  • mk /dołącz no nas na FB!
Zamość: Centrum Monitoringu mk
W tym roku magistrat przeniesie biuro monitoringu miejskiego z pomieszczenia znajdującego się w ratuszu do pomieszczeń w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Peowiaków.

Centrum Monitoringu Miejskiego zostanie przeniesione w nowe miejsce, ale pozostanie w strukturach straży miejskiej. Będzie znajdować się w wydzielonej, niewykorzystywanej przez szkołę, części budynku. 

 – To jest inwestycja niezbędna dla bezpieczeństwa mieszkańców miasta. Nowe warunki techniczne pozwolą na to, aby przyłączać do systemu monitoringu niemonitorowane dotychczas obszary – zapowiada Marian Puszka, komendant straży miejskiej w Zamościu.

Więcej w najnowszym numerze "Kroniki Tygodnia".

mk /dołącz no nas na FB!

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe