Gm. Adamów: By oddychać czystym powietrzem - spotkanie informacyjne

  • 20.09.2019, 07:15
  • ak
Gm. Adamów: By oddychać czystym powietrzem - spotkanie informacyjne Fot. pixabay.com
Można postarać się o wsparcie na wymianę starego pieca węglowego, ale również na termomodernizację domu. Na jakich zasadach? Tego będzie się można dowiedzieć w środę, 2 października o godz. 9 w remizie strażackiej w Adamowie.

Spotkanie informacyjne jest organizowane w związku z programem "Czyste powietrze", w ramach którego można otrzymać dofinansowanie nawet w wysokości 90 procent przewidywanych inwestycji.

Program „Czyste Powietrze” to ogólnopolski projekt na rzecz poprawy jakości powietrza w Polsce poprzez zmniejszenie lub wyeliminowanie emisji do atmosfery szkodliwych substancji, generowanych przez domy jednorodzinne. Skorzystać z niego mogą właściciele i współwłaściciele domów jednorodzinnych, ale również tacy, którzy mają już pozwolenie na budowę takich nieruchomości.

Na październikowe spotkanie w Adamowie, organizowane przez Instytut Rozwiązań Biznesowych we współpracy z Funduszem Lokalnym Ziemi Lubelskiej, mogą przyjść mieszkańcy gminy, ale również przedstawiciele firm z branży budowlanej. Debatę finansuje Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lol
lol 20.09.2019, 10:10
pijar przed wyborami i złudna nadzieja pis ,wszystko prawie wszystkim obiecują

Pozostałe