Kto skrzywdził jeża? Policja znów apeluje o pomoc

  • 21.09.2019, 06:17
  • Źródło: KMP Zamość
Kto skrzywdził jeża? Policja znów apeluje o pomoc Fot. pixabay.com
Zamojska Policja ponawia apel o przekazywanie informacji, które pomogą w jak najszybszym odnalezieniu sprawców okaleczenia jeża.

O tej bulwersującej sprawie pisaliśmy już w Kronice Tygodnia, m.in. TUTAJ: ZAPAŁKAMI WYDŁUBALI JEŻYNCE OCZY.

O pomoc w odnalezieniu sprawców okaleczenia jeża, który aktualnie przebywa pod troskliwą opieką pracowników Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt prowadzonego przez Stowarzyszenie Leśne Pogotowie zamojska Policja apelowała kilka dni temu. Mundurowi pracują nad wyjaśnieniem sprawy.

Policjanci dążą do tego, aby sprawa jak najszybciej znalazła swój finał w sądzie a osoby, które zapałkami wydłubały oczy jeżowi - poniosły zasłużoną karę. Każda informacja, która pozwoliłaby ustalić miejsce, gdzie doszło do przestępstwa oraz szczegóły popełnienia tego karygodnego czynu jest bardzo ważna.

Dlatego też ponawiamy apel. Wszystkich, którzy posiadają wiedzę na temat zdarzenia prosimy o kontakt z zamojską Policją. Apelujemy również do mężczyzny, który zareagował na przemoc i zatroskany o zdrowie jeża zawiózł go do Ośrodka, aby jak najszybciej skontaktował się w tej sprawie z komendą w Zamościu lub najbliższą jednostką Policji.

Informacje można przekazywać dzwoniąc pod numer: 84 677-14-22 (od 7.30 do 15.30) lub całodobowo: 84 677-14-17 lub 84 677-14-62 lub też drogą mailową: [email protected].  

 

Źródło: KMP Zamość

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 PIOTR
PIOTR 21.09.2019, 17:50
Skandal i Hańba co z nich wyrośnie jak ich wychowano
grzegorz z bydgoszczy
grzegorz z bydgoszczy 21.09.2019, 09:28
to na pewno kochane dzieciaczki sie bawily.wydlubac im oczy tez.

Pozostałe