Dla uczniów: Strzał w dziesiątkę

  • 19.09.2019, 06:21
  • m
Dla uczniów: Strzał w dziesiątkę Fot. pixabay.com
To impreza promująca szkolnictwo zawodowe. Adresowana do uczniów najstarszych klas podstawówek, ich nauczycieli i wychowawców. Ale nie tylko. Zaplanowano też konferencję dla doradców zawodowych i dyrektorów szkół.

W piątek, 20 września w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się czwarta edycja przedsięwzięcia pod nazwą "Zawodowy strzał w 10! – wybierz swoją przyszłość". Zaplanowano je równolegle w dwu miejscach. O godzinie 11 w Hali sportowej przy II Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Władysława Sikorskiego rozpocznie się konferencja adresowana do doradców zawodowych i dyrektorów szkół.

Od godz. 9 do godz. 14 w warsztatach szkolnych i bazie sportowej Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych im. Jarosława Dąbrowskiego trwać będą prezentacje zawodów, w których kształcą uczniów szkoły i technika branżowe w powiecie tomaszowskim. Ta część adresowana jest do uczniów najstarszych klas szkół podstawowych, ich rodziców oraz szkolnych doradców zawodowych i nauczycieli. 

Wśród zaproszonych na gości są min.: Minister Edukacji Narodowej, Marszałek Województwa Lubelskiego, Wojewoda Lubelski, posłowie na Sejm RP – członkowie Sejmowej Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży. 

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe